Laird-Signal Integrity Products 28B0394-000
Part No.:
28B0394-000
Manufacturer:
Laird-Signal Integrity Products
Category:
Cable Ferrites
Package:
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITED28B0394-000.pdf
Description:
FERRITE CORE 86 OHM SOLID 5MM
Comments
28B0394-000 Specifications
Product attributes
Attribute value
Manufacturer:
Series:
28B
Packaging:
Tray
Product Status:
Active
Type:
Round
Design:
Solid
Impedance @ Frequency:
86Ohm @ 100MHz
Material:
28
Inner Dimension:
0.197" Dia (5.00mm)
Outer Dimension:
0.394" Dia (10.00mm)
Ratings:
Mounting Type:
Free Hanging
Length:
0.197" (5.00mm)