E-T-A 3130-F150-P7T1-W01Q-20A
Part No.:
3130-F150-P7T1-W01Q-20A
Manufacturer:
E-T-A
Category:
Circuit Breakers
Package:
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITED3130-F150-P7T1-W01Q-20A.pdf
Description:
CIRC BRKR THRM
Comments
3130-F150-P7T1-W01Q-20A Specifications
Product attributes
Attribute value
Manufacturer:
E-T-A
Series:
3130-F
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Mounting Type:
Panel Mount
Breaker Type:
Thermal
Current Rating (Amps):
20A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
50 V