HKC 3225S41280BMDAKBCQA-CT
Part No.:
3225S41280BMDAKBCQA-CT
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITED3225S41280BMDAKBCQA-CT.pdf
Description:
CRYSTAL: 12.8MHZ, 10PPM, 15PPM
Comments
3225S41280BMDAKBCQA-CT Specifications
Packaging:
Strip
Frequency:
12.8 MHz
Frequency Stability:
±15ppm
Frequency Tolerance:
±10ppm
Load Capacitance:
20pF
ESR (Equivalent Series Resistance):
200 Ohms
Operating Temperature:
-20°C ~ 70°C
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.031" (0.80mm)