HKC 3225S41356BMDAJEGJE-TR
Part No.:
3225S41356BMDAJEGJE-TR
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITED3225S41356BMDAJEGJE-TR.pdf
Description:
CRYSTAL 13.56MHZ -40 ~ +85C 18PF
Comments
3225S41356BMDAJEGJE-TR Specifications
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Frequency:
13.56 MHz
Frequency Stability:
±50ppm
Frequency Tolerance:
±25ppm
Load Capacitance:
18pF
ESR (Equivalent Series Resistance):
100 Ohms
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.031" (0.80mm)