HKC 3225S43200BMDAFCDEH-TR
Part No.:
3225S43200BMDAFCDEH-TR
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITED3225S43200BMDAFCDEH-TR.pdf
Description:
CRYSTAL 32MHZ -40 ~ +105C 12PF
Comments
3225S43200BMDAFCDEH-TR Specifications
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Frequency:
32 MHz
Frequency Stability:
±20ppm
Frequency Tolerance:
±15ppm
Load Capacitance:
12pF
ESR (Equivalent Series Resistance):
50 Ohms
Operating Temperature:
-40°C ~ 105°C
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.031" (0.80mm)