Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd 3426T-32768DT09LLK
Part No.:
3426T-32768DT09LLK
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITED3426T-32768DT09LLK.pdf
Description:
TUNING FORK,2X6, 32.768KHZ, 9PF,
Comments
3426T-32768DT09LLK Specifications
Frequency:
32.768 kHz
Frequency Stability:
Frequency Tolerance:
±20ppm
Load Capacitance:
9pF
ESR (Equivalent Series Resistance):
40 kOhms
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Size / Dimension:
0.079" Dia x 0.236" L (2.00mm x 6.00mm)
Height - Seated (Max):
0.236" (6.00mm)