Acopian Power Supplies A12H1300-230
Part No.:
A12H1300-230
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDA12H1300-230.pdf
Comments
A12H1300-230 Specifications
Voltage - Input:
210 ~ 250 VAC
Voltage - Output 1:
12V
Current - Output 1:
13 A
Operating Temperature:
-20°C ~ 71°C
Size / Dimension:
8.75" L x 7.37" W x 5.12" H (222.3mm x 187.2mm x 130.0mm)