Acopian Power Supplies A12MT650-230
Part No.:
A12MT650-230
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDA12MT650-230.pdf
Comments
A12MT650-230 Specifications
Voltage - Input:
210 ~ 250 VAC
Voltage - Output 1:
12V
Current - Output 1:
6.5 A
Operating Temperature:
-20°C ~ 71°C
Size / Dimension:
9.25" L x 5.12" W x 3.44" H (235.0mm x 130.0mm x 87.4mm)