Acopian Power Supplies A15MT550-230
Part No.:
A15MT550-230
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDA15MT550-230.pdf
Comments
A15MT550-230 Specifications
Voltage - Input:
210 ~ 250 VAC
Voltage - Output 1:
15V
Current - Output 1:
5.5 A
Operating Temperature:
-20°C ~ 71°C
Size / Dimension:
9.25" L x 5.12" W x 3.44" H (235.0mm x 130.0mm x 87.4mm)