L3 Narda-MITEQ AFD2-040120-30
Part No.:
AFD2-040120-30
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDAFD2-040120-30.pdf
Description:
IC RF AMP GPS 4GHZ-12GHZ MODULE
Comments
AFD2-040120-30 Specifications
Frequency:
4GHz ~ 12GHz
P1dB:
10dBm
Gain:
13dB
Noise Figure:
3dB
Voltage - Supply:
15V
Current - Supply:
120mA
Test Frequency:
4GHz ~ 12GHz