L3 Narda-MITEQ AFD3-040120-15P
Part No.:
AFD3-040120-15P
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDAFD3-040120-15P.pdf
Description:
IC RF AMP GPS 4GHZ-12GHZ MODULE
Comments
AFD3-040120-15P Specifications
Frequency:
4GHz ~ 12GHz
P1dB:
15dBm
Gain:
16dB
Noise Figure:
5.5dB
Voltage - Supply:
15V
Current - Supply:
200mA
Test Frequency:
4GHz ~ 12GHz