L3 Narda-MITEQ AFS2-00100200-30-23P-4
Part No.:
AFS2-00100200-30-23P-4
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDAFS2-00100200-30-23P-4.pdf
Description:
IC RF AMP GPS 100MHZ-2GHZ MODULE
Comments
AFS2-00100200-30-23P-4 Specifications
Frequency:
100MHz ~ 2GHz
P1dB:
23dBm
Gain:
22dB
Noise Figure:
3dB
Voltage - Supply:
15V
Current - Supply:
200mA
Test Frequency:
100MHz ~ 2GHz