L3 Narda-MITEQ AFS2-00100400-15-10P-4
Part No.:
AFS2-00100400-15-10P-4
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDAFS2-00100400-15-10P-4.pdf
Description:
IC RF AMP GPS 100MHZ-4GHZ MODULE
Comments
AFS2-00100400-15-10P-4 Specifications
Frequency:
100MHz ~ 4GHz
P1dB:
10dBm
Gain:
20dB
Noise Figure:
1.5dB
Voltage - Supply:
15V
Current - Supply:
80mA
Test Frequency:
100MHz ~ 4GHz