L3 Narda-MITEQ AFS2-00102650-55-8P-4
Part No.:
AFS2-00102650-55-8P-4
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDAFS2-00102650-55-8P-4.pdf
Description:
IC RF AMP GPS 100MHZ-26.5GHZ MOD
Comments
AFS2-00102650-55-8P-4 Specifications
Frequency:
100MHz ~ 26.5GHz
P1dB:
8dBm
Gain:
8dB
Noise Figure:
5.5dB
Voltage - Supply:
15V
Current - Supply:
100mA
Test Frequency:
100MHz ~ 26.5GHz