L3 Narda-MITEQ AFS3-00100400-22-LN
Part No.:
AFS3-00100400-22-LN
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDAFS3-00100400-22-LN.pdf
Description:
IC RF AMP GPS 100MHZ-4GHZ MODULE
Comments
AFS3-00100400-22-LN Specifications
Frequency:
100MHz ~ 4GHz
P1dB:
10dBm
Gain:
28dB
Noise Figure:
2.2dB
Voltage - Supply:
15V
Current - Supply:
125mA
Test Frequency:
100MHz ~ 4GHz