L3 Narda-MITEQ AFS3-00100600-20-ULN
Part No.:
AFS3-00100600-20-ULN
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDAFS3-00100600-20-ULN.pdf
Description:
IC RF AMP GPS 100MHZ-6GHZ MODULE
Comments
AFS3-00100600-20-ULN Specifications
Frequency:
100MHz ~ 6GHz
P1dB:
10dBm
Gain:
30dB
Noise Figure:
2dB
Voltage - Supply:
15V
Current - Supply:
150mA
Test Frequency:
100MHz ~ 6GHz