L3 Narda-MITEQ AFS3-00100800-14-S-4
Part No.:
AFS3-00100800-14-S-4
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDAFS3-00100800-14-S-4.pdf
Description:
IC RF AMP GPS 100MHZ-8GHZ MODULE
Comments
AFS3-00100800-14-S-4 Specifications
Frequency:
100MHz ~ 8GHz
P1dB:
10dBm
Gain:
30dB
Noise Figure:
1.4dB
Voltage - Supply:
15V
Current - Supply:
125mA
Test Frequency:
100MHz ~ 8GHz