L3 Narda-MITEQ AFS3-07250775-06-10P-4-R
Part No.:
AFS3-07250775-06-10P-4-R
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDAFS3-07250775-06-10P-4-R.pdf
Description:
IC AMP GPS 7.25GHZ-7.75GHZ MOD
Comments
AFS3-07250775-06-10P-4-R Specifications
Frequency:
7.25GHz ~ 7.75GHz
P1dB:
10dBm
Gain:
30dB
Noise Figure:
0.6dB
Voltage - Supply:
15V
Current - Supply:
80mA
Test Frequency:
7.25GHz ~ 7.75GHz