L3 Narda-MITEQ AFS3-09001000-09-S-4-GW
Part No.:
AFS3-09001000-09-S-4-GW
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDAFS3-09001000-09-S-4-GW.pdf
Description:
IC RF AMP GPS 9GHZ-10GHZ MODULE
Comments
AFS3-09001000-09-S-4-GW Specifications
Frequency:
9GHz ~ 10GHz
P1dB:
10dBm
Gain:
26dB
Noise Figure:
0.9dB
Voltage - Supply:
15V
Current - Supply:
100mA
Test Frequency:
9GHz ~ 10GHz