L3 Narda-MITEQ AFS4-00101000-40-10P-4
Part No.:
AFS4-00101000-40-10P-4
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDAFS4-00101000-40-10P-4.pdf
Description:
IC RF AMP GPS 100MHZ-10GHZ MOD
Comments
AFS4-00101000-40-10P-4 Specifications
Frequency:
100MHz ~ 10GHz
Gain:
30dB
Noise Figure:
4dB
Voltage - Supply:
15V
Current - Supply:
150mA
Test Frequency:
100MHz ~ 10GHz