L3 Narda-MITEQ AFS4-00102650-42-8P-4
Part No.:
AFS4-00102650-42-8P-4
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDAFS4-00102650-42-8P-4.pdf
Description:
IC RF AMP GPS 100MHZ-26.5GHZ MOD
Comments
AFS4-00102650-42-8P-4 Specifications
Frequency:
100MHz ~ 26.5GHz
P1dB:
8dBm
Gain:
24dB
Noise Figure:
4.2dB
Voltage - Supply:
15V
Current - Supply:
135mA
Test Frequency:
100MHz ~ 26.5GHz