L3 Narda-MITEQ AFS4-00120025-09-10P-4
Part No.:
AFS4-00120025-09-10P-4
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDAFS4-00120025-09-10P-4.pdf
Description:
IC RF AMP GPS 120MHZ-250MHZ MOD
Comments
AFS4-00120025-09-10P-4 Specifications
Frequency:
120MHz ~ 250MHz
Gain:
46dB
Noise Figure:
0.9dB
Voltage - Supply:
15V
Current - Supply:
150mA
Test Frequency:
120MHz ~ 250MHz