L3 Narda-MITEQ AFS4-04380520-12-12P-4-GW
Part No.:
AFS4-04380520-12-12P-4-GW
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDAFS4-04380520-12-12P-4-GW.pdf
Description:
IC RF AMP GPS 4.38GHZ-5.2GHZ MOD
Comments
AFS4-04380520-12-12P-4-GW Specifications
Frequency:
4.38GHz ~ 5.2GHz
P1dB:
12dBm
Gain:
Noise Figure:
2dB
Voltage - Supply:
15V
Current - Supply:
Test Frequency:
4.38GHz ~ 5.2GHz