L3 Narda-MITEQ AFS4-09501050-50-23P-4
Part No.:
AFS4-09501050-50-23P-4
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDAFS4-09501050-50-23P-4.pdf
Description:
IC RF AMP GPS 9.5GHZ-10.5GHZ MOD
Comments
AFS4-09501050-50-23P-4 Specifications
Frequency:
9.5GHz ~ 10.5GHz
P1dB:
23dBm
Gain:
30dB
Noise Figure:
5dB
Voltage - Supply:
15V
Current - Supply:
225mA
Test Frequency:
9.5GHz ~ 10.5GHz