L3 Narda-MITEQ AFS4-14501550-15-10P-4
Part No.:
AFS4-14501550-15-10P-4
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDAFS4-14501550-15-10P-4.pdf
Description:
IC AMP GPS 14.5GHZ-15.5GHZ MOD
Comments
AFS4-14501550-15-10P-4 Specifications
Frequency:
14.5GHz ~ 15.5GHz
Gain:
30dB
Noise Figure:
1.5dB
Voltage - Supply:
15V
Current - Supply:
175mA
Test Frequency:
14.5GHz ~ 15.5GHz