L3 Narda-MITEQ AFSX3-01000200-15-10P-BTO-N
Part No.:
AFSX3-01000200-15-10P-BTO-N
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDAFSX3-01000200-15-10P-BTO-N.pdf
Description:
IC RF AMP GPS 1GHZ-2GHZ MODULE
Comments
AFSX3-01000200-15-10P-BTO-N Specifications
Frequency:
1GHz ~ 2GHz
P1dB:
10dBm
Gain:
30dB
Noise Figure:
1.5dB
Voltage - Supply:
15V
Current - Supply:
125mA
Test Frequency:
1GHz ~ 2GHz