L3 Narda-MITEQ AMF-3D-00100400-28-24P
Part No.:
AMF-3D-00100400-28-24P
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDAMF-3D-00100400-28-24P.pdf
Description:
IC RF AMP GPS 100MHZ-4GHZ MODULE
Comments
AMF-3D-00100400-28-24P Specifications
Frequency:
100MHz ~ 4GHz
P1dB:
24dBm
Gain:
29dB
Noise Figure:
2.8dB
Voltage - Supply:
15V
Current - Supply:
380mA
Test Frequency:
100MHz ~ 4GHz