L3 Narda-MITEQ AMF-3D-00500200-45-30P
Part No.:
AMF-3D-00500200-45-30P
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDAMF-3D-00500200-45-30P.pdf
Description:
IC RF AMP GPS 500MHZ-2GHZ MODULE
Comments
AMF-3D-00500200-45-30P Specifications
Frequency:
500MHz ~ 2GHz
P1dB:
30dBm
Gain:
29dB
Noise Figure:
4.5dB
Voltage - Supply:
15V
Current - Supply:
800mA
Test Frequency:
500MHz ~ 2GHz