L3 Narda-MITEQ AMF-3D-02002650-80-19P
Part No.:
AMF-3D-02002650-80-19P
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDAMF-3D-02002650-80-19P.pdf
Description:
IC RF AMP GPS 2GHZ-26.5GHZ MOD
Comments
AMF-3D-02002650-80-19P Specifications
Frequency:
2GHz ~ 26.5GHz
P1dB:
19dBm
Gain:
20dB
Noise Figure:
8dB
Voltage - Supply:
15V
Current - Supply:
750mA
Test Frequency:
2GHz ~ 26.5GHz