L3 Narda-MITEQ AMF-3D-20003000-90-20P
Part No.:
AMF-3D-20003000-90-20P
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDAMF-3D-20003000-90-20P.pdf
Description:
IC RF AMP GPS 20GHZ-30GHZ MODULE
Comments
AMF-3D-20003000-90-20P Specifications
Frequency:
20GHz ~ 30GHz
P1dB:
20dBm
Gain:
12dB
Noise Figure:
9dB
Voltage - Supply:
15V
Current - Supply:
550mA
Test Frequency:
20GHz ~ 30GHz