L3 Narda-MITEQ AMF-3F-01500250-06-10P
Part No.:
AMF-3F-01500250-06-10P
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDAMF-3F-01500250-06-10P.pdf
Description:
IC RF AMP GPS 1.5GHZ-2.5GHZ MOD
Comments
AMF-3F-01500250-06-10P Specifications
Frequency:
1.5GHz ~ 2.5GHz
P1dB:
10dBm
Gain:
45dB
Noise Figure:
0.6dB
Voltage - Supply:
15V
Current - Supply:
200mA
Test Frequency:
1.5GHz ~ 2.5GHz