L3 Narda-MITEQ AMF-3F-02200240-04-13P
Part No.:
AMF-3F-02200240-04-13P
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDAMF-3F-02200240-04-13P.pdf
Description:
IC RF AMP GPS 2.2GHZ-2.4GHZ MOD
Comments
AMF-3F-02200240-04-13P Specifications
Frequency:
2.2GHz ~ 2.4GHz
P1dB:
13dBm
Gain:
43dB
Noise Figure:
0.4dB
Voltage - Supply:
15V
Current - Supply:
200mA
Test Frequency:
2.2GHz ~ 2.4GHz