L3 Narda-MITEQ AMF-3F-05001500-17-10P
Part No.:
AMF-3F-05001500-17-10P
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDAMF-3F-05001500-17-10P.pdf
Description:
IC RF AMP GPS 5GHZ-15GHZ MODULE
Comments
AMF-3F-05001500-17-10P Specifications
Frequency:
5GHz ~ 15GHz
P1dB:
10dBm
Gain:
22dB
Noise Figure:
1.7dB
Voltage - Supply:
15V
Current - Supply:
100mA
Test Frequency:
5GHz ~ 15GHz