L3 Narda-MITEQ AMF-3F-18002650-45-8P
Part No.:
AMF-3F-18002650-45-8P
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDAMF-3F-18002650-45-8P.pdf
Description:
IC RF AMP GPS 18GHZ-26.5GHZ MOD
Comments
AMF-3F-18002650-45-8P Specifications
Frequency:
18GHz ~ 26.5GHz
P1dB:
8dBm
Gain:
20dB
Noise Figure:
4.5dB
Voltage - Supply:
15V
Current - Supply:
125mA
Test Frequency:
18GHz ~ 26.5GHz