L3 Narda-MITEQ AMF-4D-00100100-30-30P
Part No.:
AMF-4D-00100100-30-30P
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDAMF-4D-00100100-30-30P.pdf
Description:
IC RF AMP GPS 100MHZ-1GHZ MODULE
Comments
AMF-4D-00100100-30-30P Specifications
Frequency:
100MHz ~ 1GHz
P1dB:
30dBm
Gain:
44dB
Noise Figure:
3dB
Voltage - Supply:
15V
Current - Supply:
850mA
Test Frequency:
100MHz ~ 1GHz