L3 Narda-MITEQ AMF-4D-00100400-25-13P
Part No.:
AMF-4D-00100400-25-13P
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDAMF-4D-00100400-25-13P.pdf
Description:
IC RF AMP GPS 100MHZ-4GHZ MODULE
Comments
AMF-4D-00100400-25-13P Specifications
Frequency:
100MHz ~ 4GHz
P1dB:
13dBm
Gain:
47dB
Noise Figure:
2.5dB
Voltage - Supply:
15V
Current - Supply:
200mA
Test Frequency:
100MHz ~ 4GHz