L3 Narda-MITEQ AMF-4D-00100600-50-25P
Part No.:
AMF-4D-00100600-50-25P
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDAMF-4D-00100600-50-25P.pdf
Description:
IC RF AMP GPS 100MHZ-6GHZ MODULE
Comments
AMF-4D-00100600-50-25P Specifications
Frequency:
100MHz ~ 6GHz
P1dB:
25dBm
Gain:
34dB
Noise Figure:
5dB
Voltage - Supply:
15V
Current - Supply:
1.1A
Test Frequency:
100MHz ~ 6GHz