L3 Narda-MITEQ AMF-4D-02002200-29-10P
Part No.:
AMF-4D-02002200-29-10P
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDAMF-4D-02002200-29-10P.pdf
Description:
IC RF AMP GPS 2GHZ-22GHZ MODULE
Comments
AMF-4D-02002200-29-10P Specifications
Frequency:
2GHz ~ 22GHz
P1dB:
10dBm
Gain:
26dB
Noise Figure:
2.9dB
Voltage - Supply:
15V
Current - Supply:
200mA
Test Frequency:
2GHz ~ 22GHz