L3 Narda-MITEQ AMF-4F-00050050-22-10P-N-BTO
Part No.:
AMF-4F-00050050-22-10P-N-BTO
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDAMF-4F-00050050-22-10P-N-BTO.pdf
Description:
IC RF AMP GPS 50MHZ-500MHZ MOD
Comments
AMF-4F-00050050-22-10P-N-BTO Specifications
Frequency:
50MHz ~ 500MHz
P1dB:
10dBm
Gain:
Noise Figure:
2.2dB
Test Frequency:
50MHz ~ 500MHz