L3 Narda-MITEQ AMF-4F-02000400-05-10P-H
Part No.:
AMF-4F-02000400-05-10P-H
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDAMF-4F-02000400-05-10P-H.pdf
Description:
IC RF AMP GPS 2GHZ-4GHZ MODULE
Comments
AMF-4F-02000400-05-10P-H Specifications
Frequency:
2GHz ~ 4GHz
Gain:
50dB
Noise Figure:
0.5dB
Voltage - Supply:
15V
Current - Supply:
200mA
Test Frequency:
2GHz ~ 4GHz