L3 Narda-MITEQ AMF-4F-02000800-15-10P
Part No.:
AMF-4F-02000800-15-10P
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDAMF-4F-02000800-15-10P.pdf
Description:
IC RF AMP GPS 2GHZ-8GHZ MODULE
Comments
AMF-4F-02000800-15-10P Specifications
Frequency:
2GHz ~ 8GHz
Gain:
38dB
Noise Figure:
1.5dB
Voltage - Supply:
15V
Current - Supply:
200mA
Test Frequency:
2GHz ~ 8GHz