L3 Narda-MITEQ AMF-4F-04001000-14-10P
Part No.:
AMF-4F-04001000-14-10P
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDAMF-4F-04001000-14-10P.pdf
Description:
IC RF AMP GPS 4GHZ-10GHZ MODULE
Comments
AMF-4F-04001000-14-10P Specifications
Frequency:
4GHz ~ 10GHz
Gain:
33dB
Noise Figure:
1.4dB
Voltage - Supply:
15V
Current - Supply:
200mA
Test Frequency:
4GHz ~ 10GHz