L3 Narda-MITEQ AMF-4F-09501050-09-10P
Part No.:
AMF-4F-09501050-09-10P
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDAMF-4F-09501050-09-10P.pdf
Description:
IC RF AMP GPS 9.5GHZ-10.5GHZ MOD
Comments
AMF-4F-09501050-09-10P Specifications
Frequency:
9.5GHz ~ 10.5GHz
Gain:
38dB
Noise Figure:
0.9dB
Voltage - Supply:
15V
Current - Supply:
150mA
Test Frequency:
9.5GHz ~ 10.5GHz