L3 Narda-MITEQ AMF-4F-12701330-11-10P
Part No.:
AMF-4F-12701330-11-10P
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDAMF-4F-12701330-11-10P.pdf
Description:
IC AMP GPS 12.7GHZ-13.3GHZ MOD
Comments
AMF-4F-12701330-11-10P Specifications
Frequency:
12.7GHz ~ 13.3GHz
Gain:
36dB
Noise Figure:
1.1dB
Voltage - Supply:
15V
Current - Supply:
150mA
Test Frequency:
12.7GHz ~ 13.3GHz