L3 Narda-MITEQ AMF-4F-22002650-25-10P
Part No.:
AMF-4F-22002650-25-10P
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDAMF-4F-22002650-25-10P.pdf
Description:
IC RF AMP GPS 22GHZ-26.5GHZ MOD
Comments
AMF-4F-22002650-25-10P Specifications
Frequency:
22GHz ~ 26.5GHz
Gain:
30dB
Noise Figure:
2.5dB
Voltage - Supply:
15V
Current - Supply:
140mA
Test Frequency:
22GHz ~ 26.5GHz