L3 Narda-MITEQ AMF-5D-00101200-23-10P
Part No.:
AMF-5D-00101200-23-10P
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDAMF-5D-00101200-23-10P.pdf
Description:
IC RF AMP GPS 100MHZ-12GHZ MOD
Comments
AMF-5D-00101200-23-10P Specifications
Frequency:
100MHz ~ 12GHz
P1dB:
10dBm
Gain:
43dB
Noise Figure:
2.3dB
Voltage - Supply:
15V
Current - Supply:
200mA
Test Frequency:
100MHz ~ 12GHz