L3 Narda-MITEQ AMF-5F-09001000-30-10P
Part No.:
AMF-5F-09001000-30-10P
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDAMF-5F-09001000-30-10P.pdf
Description:
IC RF AMP GPS 9GHZ-10GHZ MODULE
Comments
AMF-5F-09001000-30-10P Specifications
Frequency:
9GHz ~ 10GHz
P1dB:
10dBm
Gain:
50dB
Noise Figure:
3dB
Voltage - Supply:
15V
Current - Supply:
200mA
Test Frequency:
9GHz ~ 10GHz