L3 Narda-MITEQ AMF-6B-12701320-50-40P
Part No.:
AMF-6B-12701320-50-40P
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDAMF-6B-12701320-50-40P.pdf
Description:
IC AMP GPS 12.7GHZ-13.2GHZ MOD
Comments
AMF-6B-12701320-50-40P Specifications
Frequency:
12.7GHz ~ 13.2GHz
P1dB:
40dBm
Voltage - Supply:
15V
Current - Supply:
4.7A
Test Frequency:
12.7GHz ~ 13.2GHz