L3 Narda-MITEQ AMF-6B-14001450-50-41P
Part No.:
AMF-6B-14001450-50-41P
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDAMF-6B-14001450-50-41P.pdf
Description:
IC RF AMP GPS 14GHZ-14.5GHZ MOD
Comments
AMF-6B-14001450-50-41P Specifications
Frequency:
14GHz ~ 14.5GHz
P1dB:
41dBm
Voltage - Supply:
15V
Current - Supply:
5.5A
Test Frequency:
14GHz ~ 14.5GHz