L3 Narda-MITEQ AMF-6F-18002650-25-10P
Part No.:
AMF-6F-18002650-25-10P
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDAMF-6F-18002650-25-10P.pdf
Description:
IC RF AMP GPS 18GHZ-26.5GHZ MOD
Comments
AMF-6F-18002650-25-10P Specifications
Frequency:
18GHz ~ 26.5GHz
Gain:
45dB
Noise Figure:
2.5dB
Voltage - Supply:
15V
Current - Supply:
200mA
Test Frequency:
18GHz ~ 26.5GHz